Англійська для школярів – групові заняття

Кнопка подельться в вайбере

Групповые занятия английского для детейУ наших групах (від 4-х до 6-ти чоловік) ваша дитина почуватиметься комфортно, і вільно порине в світ іноземної мови. У Woodik вивчення англійської мови для школярів молодшого віку базується на британських підручниках та методиках, таких як: “First friends”,“Family and Friends”, “Fly High”.

У нас дитина поступово і невимушено опановує основні навички читання, письма та розмовної англійської мови, які плавно переходять із однієї в іншу, що перетворює процес навчання у веселу гру.

Навчальний процес носить захоплюючий і активний характер. Наголос робиться на створенні граматичної бази і розвитку розмовної мови, використанні останніх технологій і методик. Враховуються особливості дитячої та підліткової психології, інтереси і потреби цих вікових груп.

Використання британських методик ми доповнюємо своїми авторськими програмами для кращого закріплення пройденого матеріалу. До таких програм відносяться відео та аудіо-ресурси, практичний матеріал, лексичні та граматичні ігри, тематичні поробки.