Наші контакти

Кнопка подельться в вайбере

Тел: (044) 223-90-21
MTC: ‎(099) 970-04-49
‎Life :) (063) 287-91-51
‎Mail: woodik-info@ukr.net

м.Київ, вул. Урлівська 38, кв.522

При виборі місцерозташування ігрової школи Woodik ми брали до уваги спрямованість нашої виховної діяльності, нерозривно пов'язаної з дослідженням навколишнього світу та гармоніїї з природою, а також невіддаленість від домівок наших клієнтів.

Тому наш простір знаходиться у багатоповерхівці на першому поверсі з виходом на берег озера Жандарка у Дарницькому районі міста Києва. Це є зручним для батьків та корисним для їх дітей, які разом з вихователями зможуть гуляти та досліджувати найкрасивіший природній ландшафт рідного міста. Адже відомо, що навчання на свіжому повітрі позитивно впливає на розвиток дітей.

Нам прикро, що велика зайнятість родин у поєднанні з відчуттям небезпеки, що панує зараз у суспільстві, залишають дітям менше можливостей досліджувати навколишній світ. Це негативно впливає на соціальні навички дітей, а також сповільнює їхній фізичний та емоційний розвиток.Таким чином діти пропускають безліч пригод, які могли б вплинути на усе їхнє подальше життя.

Ми вважаємо, що заняття поблизу місця проживання стануть корисними для виховання лідерських та соціальних навичок, а польові мандрівки змусять дітей більше думати про навколишнє середовище.
У Woodik bilingual playschool ми проводимо заняття надворі  відповідно до навчального тематичного плану, що дає змогу дітлахам відчути єдність з природою та суспільством.